فیزیوتراپی طرف قرارداد بیمه شهرداری

فیزیوتراپی با بیمه
زمان مطالعه: 3 دقیقه

فیزیوتراپی با بیمه مورد نظر بیماران از مهم‌ترین مزیت های یک مرکز فیزیوتراپی است. فیزیوتراپی طرف قرارداد بیمه شهرداری در کلینیک فیزیوتراپی مدنی واقع در شرق تهران (میدان رسالت) سعی کرده است تا با عقد قرار داد با انواع بیمه های درمانی، شرایط بهره‌مندی  حداکثری مراجعین را فراهم کند و آرامش بیشتری را برای شما عزیزان فراهم نماید.

جهت ارتباط با کلینیک فیزیوتراپی مدنی:

021-77457792

021-77459545

09353609044

بیمه چیست؟

بیمه قراردادی است بین بیمه‌گر (شرکت ارائه دهنده خدمات بیمه) با بیمه‌شونده (فرد یا شرکت دیگر) که در آن بیمه‌گر متعهد می‌شود در برابر دریافت مقدار پول مشخصی از بیمه شونده، زیان وارد شده را در طی اتفاق غیر عمدی جبران نماید. که این به اصطلاح سرمایه‌گذاری برای آرامش باید در زمان مشکلات مانند بیماری ها که نیازمند درمان از طریق فیزیوتراپی هستند به کار بیاید.

فیزیوتراپی طرف قرارداد بیمه

با بالارفتن میانگین سنی جامعه، هرروز قشر بیشتری نیاز به بهره‌مندی از خدمات فیزیوتراپی دارند. ناگفته نماند که امروزه با سبک زندگی غلطی که بسیاری در شهرهای بزرگی مثل تهران دارند، دایره مراجعات جوانان به فیزیوتراپی هم روز به روز درحال افزایش است. بدیهی است که یکی از ویژگی های بیمه جامع برای همه ما، بیمه‌ای است که روش های درمانی فیزیوتراپی را تحت پوشش دهد.

 

بیمه های طرف قرار داد با فیزیوتراپی مدنی

فیزیوتراپی مدنی جهت رفاه هرچه بیشتر شما مراجعین محترم، با چندین بیمه مطرح کشور قرار داد برقرار کرده است:

 

فیزیوتراپی با بیمه شهرداری

فیزیوتراپی مدنی که در شرق تهران واقع شده است قرارداد همکاری با بیمه شهرداری بسته است. بیمه شهرسالم به جهت بالا بودن تعداد کارکنان شهرداری، بیمه شوندگان بالایی را دارد. شرکت شهر سالم تهران ۲۸ سال است که به جهت درمان و بهداشت پرسنل شهرداری بوجود آمده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از این نوع بیمه درمانی و… با شماره تلفن ۱۸۴۲ تماس حاصل فرمایید.

بیمه-شهرداری-تهران
بیمه-شهرداری-تهران برای فیزیوتراپی

 

فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی بزرگترین بیمه کشور است که بیشتر افرادی که به خدمات فیزیوتراپی نیاز دارند، از این بیمه استفاده می‌کنند. فیزیوتراپی با دفترچه بیمه تامین اجتماعی در مرکز فیزیوتراپی مدنی امکان پذیر است. با حذف دفترچه بیمه مشکلاتی پیش آمده بود که مدیرعامل این سازمان در نشستی خبر عنوان کرد: تمامی مراکز درمانی بیمه شدگان فاقد دفترچه تأمین اجتماعی پذیرش می‌کنند. جهت اطلاع از امکان استحقاق درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی با شماره تلفن ۱۴۲۰ تماس حاصل فرمایید.

بیمه-تامین-اجتماعی-طف-قرارداد-فیزیوتراپی
بیمه-تامین-اجتماعی-طف-قرارداد-فیزیوتراپی

 

فیزیوتراپی طرف قرارداد بیمه نیرو های مسلح

فیزیوتراپی با بیمه نیروهای مسلح که یکی زا بزرگترین گروه های بیمه کشور هستند، یکی دیگر از مزیت های کلینیک ارتوپدی مدنی است. این مرکز فیزیوتراپی آمادگی پذیرش افراد تحت پوشش این بیمه اعم از کارکنان، بازنشته‌ها، خانبازان و خوانواده های فداکارشان را با بیمه دارد.

بیمه-نیروهای-مسلح
بیمه-نیروهای-مسلح طرف قرارداد فیزیوتراپی

 

فیزیوتراپی طرف قرارداد بیمه خدمات درمانی

فیزیوتراپی با بیمه خدمات درمانی که به جهت بیمه شدن کارمندان دولت به این بیمه، طیف وسیعی را در خود جای داده است. با داشتن بیمه خدمات درمانی می‌توانید از خدمات فیزیوتراپی مدنی با بیمه استفاده نمایید.

بیمه-خدمات-درمانی-طف-قرار-داد-فیزیوتراپی
بیمه-خدمات-درمانی-طف-قرار-داد-فیزیوتراپی

 

انواع بیمه

بیمه ها انواع و اقسام مختلفی دارند. به طور خلاصه تمام بیمه‌هایی که وجود دارد ذیل یکی از این سه دسته قرار می‌گیرد:

  1. بیمه مسئولیت : مسئولیت افراد در برابر موضوعات مختلف بیمه می‌شود. مانند بیمه مسئولیت جامع شهرداری یا مسئولیت کار فرما در قبال کارکنان
  2. بیمه اموال : بیمه شدن دارایی و اموال مانند بیمه های مربوط به خودرو
  3. بیمه اشخاص : بیمه سلامت و جان افراد که بیمه خدمات فیزیوتراپی ذیل این دسته قرار می‌گیرد.

 

تماس با کلینیک مدنی:

021-77457792

021-77459545

09353609044

نشانی فیزیوتراپی مدنی:

تهران، میدان رسالت، خیابان شهید مدنی، نرسیده به مترو جانبازان، نبش کوچه 146، پلاک 1458 واحد 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن‌های تماس:
۰۲۱-۷۷۴۵۷۲۹۲
۰۲۱-۷۷۴۵۹۵۴۵

● ساعات پاسخگویی: از ۱۰ صبح تا ۸ شب
● حتی روزهای تعطیل